Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Kıbrıs ÖZOK GRUP’TAN TEŞEKKÜR

ÖZOK GRUP’TAN TEŞEKKÜR

Sağlık Bakanlığı’nın talebi ile 1 Eylül2020’den beri hizmet veren Özok Karantina Merkezi, başta sağlık çalışanları olmak üzere bu zorlu süreçte cansiperane bir şekilde mücadele eden polis teşkilatı, belediye çalışanları, basın ve tüm karantina otellerinde çalışanlara teşekkür etti.

Sağlık Bakanlığı’nın talebi ile 1 Eylül2020’den beri hizmet veren  Özok Karantina Merkezi, başta sağlık çalışanları olmak üzere bu zorlu süreçte cansiperane bir şekilde mücadele eden polis teşkilatı, belediye çalışanları, basın ve tüm karantina otellerinde çalışanlara teşekkür  etti. “Özok Karantina Merkezi’nin temaslı ve covid-19 testi pozitif çıkan ancak hastane ihtiyacı olmayan vatandaşların sürelerini geçirmek için geçici ikamet ettikleri bir merkez” olduğunu ifade eden Özok Grup, burada büyük bir özveri ve risk altında çalışan personeline de şükranlarını sundu.

Özok Karantina Merkezi’nde kalan ve gördükleri ilgi karşısında teşekkür eden yüzlerce misafire  geçmiş olsun dileklerini ileten Özok Grup, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Bu sürecin herkes için zor olduğunu biliyor ve en kısa sürede geçmesi için Özok Group olarak elimizden gelen her şeyi yapacağımızı bir kez daha duyuruyoruz.

Bu süreci dayanışma ile atlatacağımıza inanıyoruz. Tüm merkezlerde kalan vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -