Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Kıbrıs BU İŞİN SORUMLUSU KİM?

BU İŞİN SORUMLUSU KİM?

Lefkoşa – Girne arasında şiddetli rüzgarın etkisiyle sökülüp yol kenarına saçılan tonlarca ağırlıktaki reklam tabelaları adeta faciaya davetiye çıkarıyor.

KİMSENİN UMURUNDA DEĞİL

Lefkoşa – Girne arasında şiddetli rüzgarın etkisiyle sökülüp yol kenarına saçılan tonlarca ağırlıktaki reklam tabelaları adeta faciaya davetiye çıkarıyor. Geceleri karanlık yolda fırtınayla sökülüp yol kenarına devrilen tonlarca ağırlıktaki demir levhalar, kimsenin umurunda değil. Günlerdir bu reklam panolarını söküldüğü yerden kaldıran bile olmadı.

BU İŞİN SORUMLUSU KİM?

Hakikat soruyor. Bir ürünün reklamından ziyade Azrail’e reklam gibi yollara dikilen bu reklam panolarının sorumlusu kim? Denetimini kim yapıyor? Bu işin standardı nedir? Belediyelerin mi yoksa Karayolları’nın mı sorumluluğu var?  Ve hepsinden önemlisi harekete geçmek için yola devrilen bu dev reklam panolarının birinin canını mı almasını bekliyorsunuz?

 

FOTOALTI

DİKMEN BELEDİYESİ SESSİZ

Yoldan geçen sürücüler ve çevre sakinleri görüntüden rahatsız. Hiçbir denetim yok. Eleştirilere sessiz kalan Dikmen Belediyesi ‘ne tepki büyük.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -