Pazartesi, Mayıs 17, 2021
Ana Sayfa Kıbrıs Kuzey Kıbrıs Turkcell ile Evdeyiz Sohbetleri Başlıyor!

Kuzey Kıbrıs Turkcell ile Evdeyiz Sohbetleri Başlıyor!

Kuzey Kıbrıs Turkcell, alanında uzman konuşmacıların katılımlarıyla gerçekleşecek ve sosyal medya platformları üzerinden canlı olarak yayınlanacak “Turkcell ile #Evdeyiz Sohbetleri” düzenliyor.

Pandemi dolayısı ile alınan tedbirler kapsamında evlerde olduğumuz bu dönemde Kuzey Kıbrıs Turkcell alanında uzman kişilerle canlı yayın söyleşilerine başlıyor. Birbirinden değerli konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecek söyleşiler Kuzey Kıbrıs Turkcell’in sosyal medya platformları Facebook ve Instagram üzerinden “Turkcell ile #Evdeyiz Sohbetleri” ismiyle canlı olarak yayınlanacak. Dijital ekran kullanımından, sağlık ve beslenme alanlarına kadar birçok konunun konuşulacağı Turkcell ile #Evdeyiz Sohbetleri 15, 16 ve 17 Şubat tarihlerinde 3 günlük bir programla yer alacak.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte bilgi ve teknolojinin öneminin herkes için daha da arttığı vurgulandı. Açıklamada Turkcell, lider iletişim ve teknoloji şirketi olarak bu sürece en hızlı şekilde adapte olduklarını ve müşterileri için de projeler geliştirerek uygulamaya koyduklarını anımsattı. Pandemi sürecinde fiziksel yapılamayan etkinlikleri online platformlara taşıdıklarına değinen Kuzey Kıbrıs Turkcell, müşterileri için gerekli sorumluluklarını da yerine getirdiklerine değindi. 

3 oturumlu “Turkcell ile #Evdeyiz Sohbetleri” 

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in organize ettiği söyleşiler 3 günde, 3 oturumla tamamlanacak. 35 dakikalık zaman dilimlerinde gerçekleşecek oturumlarda konuşmacı ve moderatör, programı izleyicilerle birlikte interaktif bir şekilde yönetecek. Turkcell ile #Evdeyiz Sohbetleri, “Mikrobiyota Beslenme ve Bağışıklık”, “Çocuklarda Bilinçli Dijital Ekran Kullanımı” ve “Pandemi Döneminde Egzersiz” başlıklı oturumlarla gerçekleşecek. 

 

Söyleşilerin programı Kuzey Kıbrıs Turkcell tarafından aşağıdaki şekilde açıklandı.

1.Gün:
Oturum: 15 Şubat 2021 Pazartesi, Saat: 21.00
Oturum Başlığı: Mikrobiyota Beslenme ve Bağışıklık
Konuşmacılar:, Beslenme ve Genetik Uzmanı ile Prof. Dr. Tarkan Karakan, İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı

 

2.Gün:
Oturum: 16 Şubat 2021 Salı, Saat: 21.00
Oturum Başlığı: Çocuklarda Bilinçli Dijital Ekran Kullanımı
Konuşmacılar: Yrd. Doç. Dr. Damla Alkan, Klinik Psikolog/Akademisyen ile Uzm. Psk. Duygu Karakulak, Takvim Çocuk/Ergen Psikoloğu / Oyun ve EMDR Terapisti

3.Gün:
Oturum: 17 Şubat 2021 Çarşamba, Saat: 21.00
Oturum Başlığı: Pandemi Döneminde Egzersiz
Konuşmacılar: Emrah Adalı, Fitness Business Consultant ile Dr. Osman Emiroğlu, Akademisyen

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -