Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Türkiye KİÜ’YE MICROSOFT GENEL MÜDÜR YARDIMCISI KONUK OLUYOR

KİÜ’YE MICROSOFT GENEL MÜDÜR YARDIMCISI KONUK OLUYOR

Kıbrıs İlim Üniversitesi (KİÜ), ‘’Gelecekte Kariyer; Bilgi, Bilim, Bilişim’’ kapsamında organize ettiği etkinlik serisine bugün de Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü’yü konuk ediyor.

Etkinlik 29.03.2021 tarihinde 20:00’de üniversitenin resmi YouTube kanalı Cyprus Science University kanalında başlayacaktır. Tarık Tüzünsü’nün özgeçmişi, 1970 yılında İstanbul’da doğan Tarık Yılmaz Tüzünsü, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesinden 1992 yılında mezun olmuş ve aynı üniversitenin İşletme Fakültesinde yüksek lisans eğitimi almıştır.

Tüzünsü; eğitim, vizyon ve deneyimini 2011 yılında katıldığı Harvard Üniversitesi’nin üst düzey yönetici programları ile pekiştirmiştir. 1995 yılında bilişim sektöründe çalışmaya başlayan Tüzünsü, 1996 yılında Ürün Müdürü pozisyonunda başladığı Arena Bilgisayar’dan 2014 yılında CEO olarak ayrıldı ve aynı yıl Microsoft Türkiye de Tüketici Kanallarından sorumlu GMY olarak başladı. 2015 Yılında İş Ortakları ve KOBİ den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu ve 2021 Yılında Kurumsal ve Kamu satış Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna geçti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -