Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Kıbrıs KİÜ’DEN MUHTEŞEM KAMPANYA

KİÜ’DEN MUHTEŞEM KAMPANYA

Kıbrıs İlim Üniversitesi (KİÜ) KKTC liselerinde okuyan lise son sınıf ve üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için düzenledikleri üniversite kampanyasını duyurdular.

Kıbrıs İlim Üniversitesi (KİÜ) KKTC liselerinde okuyan lise son sınıf ve üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için düzenledikleri üniversite kampanyasını duyurdular. Lisans ve ön lisans programlarına yönelik bilgi veren KKTC Tanıtım Sorumlusu Fazilet Dilek şunları kaydetti: Kampanya Son Başvuru Tarihi 20 Mayıs 2021 2021-2022 Akademik Yılı için KKTC vatandaşı veya liseyi 4 yıl kesintisiz KKTC’de tamamlamış TC vatandaşlarını kapsayan kampanya ‘’Geleceğini ÖnceSen Belirle’’ sloganı ile dikkat çekiyor.  Yoğun ilgi gören kampanyanın ön başvuru tarihi 20 Mayıs 2021 olarak belirlendi.

Tüm lisans ve ön lisans programları 8.000 TL olacak! Dilek sözlerine burs sınavı bilgilendirmesi yaparak devam etti: Lisans ve ön lisans programlarına yönelik KKTC vatandaşları ve liseyi 4 yıl kesintisiz KKTC’de tamamlamış olan tüm TC uyruklu öğrencilerin ücretsiz katılabileceği üniversite burs sınavının 19 Haziran 2021 tarihinde saat 10:00’da yapılacağını duyurdu.

Sınav yerinin üniversite kampüsünde olacağını duyuran Dilek, aday öğrencilerin ulaşımını sağlamak üzere servislerin de ücretsiz hizmet vereceğini kaydetti. Aday öğrenciler ön başvuruları aday.csu.edu.tr adresinden ve 0548 835 72 74 telefon numarasından da gerçekleştirebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -