Salı, Mayıs 11, 2021
Ana Sayfa Kıbrıs Kardeşlik ruhu içinde kırgınlıkları bir an evvel geride bırakmalıyız

Kardeşlik ruhu içinde kırgınlıkları bir an evvel geride bırakmalıyız

Yeniden Doğuş Partisi 3. Olağan Genel Kurulunda rakibini 288 oy farkı ile geride bırakıp bir kez daha Genel Başkanlığa seçilen Prof. Dr. Erhan Arıklı, partililerine birlik ve beraberlik mesajı verdi.

DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIM,

Dün 3. Olağan Kurultayımızı yaptık.

Bana, kaybedenin olmadığı bu yarışı önde bitirme onuru verdiğiniz için sizlere bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

 Bu onuru bana yaşatan, hiç bir karşılık beklemeden gece gündüz uğraşan, benim bıraktığım propaganda boşluğunu dolduran ve böylece partisine ve bana sahip çıkan bütün isimsiz kahramanlarımı saygı ile selamlıyorum…

Artık bu yarış bitti. Şimdi hedefte, elimizde tuttuğumuz Ekonomi ve Enerji Bakanlığında önemli icraatlara imza atmak, Kıb-Tek başta  olmak üzere ülkede yolsuzluğu meslek haline getirmiş olanların başına balyoz gibi inmek var.

 Bilindiği gibi yakın bir tarihte erken genel seçimler var. Artık hedefimizde bu seçimlerden partimizi en güçlü Parti haline getirmek var.

Kurultay süreci geride kalmıştır. Kurultayımızda gergin bir kampanya yapıldığı bir gerçek. Bu kampanya süresince hepimiz bir takım istenmedik sözler söylemiş, birbirimizi kırmış olabiliriz.

Kardeşlik hukuku içerisinde bu kırgınlıkları süratle geride bırakıp, açılan yaraları sarmamız gerekiyor.

Bunu yaparken de, bu süre içerisinde başka partilerden içimize sızan ve bizi birbirimize düşürmeye çalışan, bunda da büyük ölçüde başarılı olan bir kaç yüz ajan-provakatörü içimizden temizlememiz gerekiyor. Umarım biz göndermeden bu malum şahıslar kendiliklerinden bu gemiyi terk ederler.

Değerli Dava Arkadaşlarım,

Yarın sayımı yapılacak Parti Meclisi oy sayımının ardından, hafta içinde toplanacak Parti Meclisimiz, yeni Genel Sekreterimizi ve MYK mızı seçecek…

Yeni yönetim, partimizi yeniden reorganize edecek ve daha da büyütmek için sahaya inecektir …

Bu duygu ve düşünceler içerisinde hepinize bir kez daha teşekkür ediyor ve sizleri Allaha emanet ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -